Realitni-poradci.cz

Získejte zdarma eBook:
„Rady při nákupu nemovitosti“

Služba nemovitost na míru

Pořízení nemovitosti je zdlouhavý a komplikovaný proces. Navíc do hry vstupují třetí subjekty, jako jsou realitní kanceláře nebo různí zprostředkovatelé realitních služeb s nízkou úrovní profesionality. Jelikož máme více jak 12 leté zkušenosti z realitního trhu, rozhodli jsme se je využít ve prospěch našich klientů, kterým řešíme financování nového bydlení. Klienti tak získají komplexní ochranu v každé části celého procesu pořízení nemovitosti. Služba NEMOVITOST NA MÍRU vám ušetří cenný čas, stres i peníze. 

Službu jsme rozčlenily na 3 fáze:V první fázi společně vyhledáme vhodnou nemovitost

Na základě požadavku klienta společně vyhledáváme nemovitosti, které se v daném čase nabízí na trhu. Statisticky 80 - 90% nabídek nemovitostí jsou v nabídkách realitních kanceláří a z toho mnoho těchto nabídek je fiktivních, protože kanceláře si tímto způsobem získávají kontakty na zájemce o nemovitost. V této první fázi tedy přebíráme úlohu zájemce při komunikaci s realitními kancelářemi, abychom vyfiltrovali nemovitosti, které se reálně nabízí na trhu.

Jelikož se specializujeme na oblast Pardubického a Královéhradeckého kraje, máme dobrý přehled o realitních kancelářích působících v těchto lokalitách. Můžeme tak klienta upozornit, s kterými makléři můžeme spolupracovat bez rizika a u kterých hrozí neprofesionální přístup. Klient tak získává jistotu, že nepřijde o složenou rezervační zálohu.

Klient je okamžitě informován o každé nové nabídce nemovitosti, pokud se objeví někde na internetu. Klient má možnost od nás získat přístupové údaje k specializovanému software, který využívají realitní kanceláře. Můžeme tak ve stejném čase oslovit majitele nemovitosti a nedat tak čas realitním makléřům, aby s ním uzavřeli exklusivní smlouvu.

Více info > > >

 

V druhé fázi vyjednáváme pro našeho klienta snížení ceny.

Většina nabídek na realitních portálech je nadhodnocena v průměru o 10 až 20%. Důvod je prostý - klient si ponechává rezervu pro případnou slevu nebo realitní kancelář má nepřiměřeně vysokou provizi. Za více jak 12 let praxe jsme získali zkušenosti a poznatky, jakým způsobem docílit vyjednání výhodné ceny. Klient navíc není vystaven psychologickému tlaku ze strany makléře na ukvapenou rezervaci nemovitosti. 

Více Info > > >


Ve třetí fázi prověříme právní vady nemovitosti a připomínkujeme nevýhodné ustanovení v rezervační a kupní smlouvě.

Pro klienta zajistíme prověření vlastnických práv nemovitosti, kontrolu nebo přípravu potřebné smluvní dokumentace, zajištění řádného vyplacení kupní ceny a další služby spojené s prodejem nemovitosti. V praxi se mnohdy stává, že majitel nemovitosti častokrát zamlčí závažné skutečnosti související s prodejem nemovitostí. Po novele občanského zákoníku došlo k výrazným změnám v oblasti právní úpravy nemovitostí, o kterých dosud  mnohé realitní kanceláře nemají povědomí. Získáte tak jistotu, že převod nemovitosti bude bezproblémový a kupní smlouvu v budoucnu nikdo nezpochybní.

Více info > > >