Realitni-poradci.cz

Získejte zdarma eBook:
„Rady při nákupu nemovitosti“

Finanční poradenství trochu jinak

Financování nemovitostí se věnujeme dlouhodobě a máme zkušenosti v řešení i náročných životních situací klientů. Využíváme zkušenosti z realitní praxe a bez problému zvládáme celý proces od rezervace nemovitosti až po úhradu kupní ceny na účet prodávajícího.

My Vám nebudeme slibovat nesplnitelné jako většina společností, které nabízejí zprostředkování hypotečních úvěrů. U nás najdete jen pomocnou ruku při hledání vhodné hypotéky a v návaznosti s rezervační nebo kupní smlouvou.

      Co Vám tedy můžeme nabídnout?
    asistenci při rezervaci nemovitosti - jednání s realitní kanceláři o podmínkách smlouvy rezervace nemovitosti
    zajištění financováni výstavby RD, dřevostaveb a jiných typů objektů. Vyjednáme se stavitely časové a další důležité podmínky, tak abychom mohli nastavit optimálně finanční toky   
    společnou konzultaci optimálního nastavení financování nemovitosti, včetně pojištění nemovitosti (vyžaduje každá banka)
    jednání s finančními institucemi o parametrech hypotéky - výše úrokové sazby, vypuštění nevýhodných pojistek a poplatku za vedení úvěrového účtu, maximalizace využití akčních nabídek finančních institucí
    kontrola smluvní dokumentace - kupní smlouva, smlouva o smlouvě budoucí kupní, případně další související dokumenty spojené s nákupem nemovitosti.

Pokud hledáte zkušenosti, spolehlivost, zodpovědný přístup a kvalitu služeb, jste tady správně.

 

 

 

 

Zpět na Služby