Realitni-poradci.cz

Získejte zdarma eBook:
„Rady při nákupu nemovitosti“

Chcete znát tajemství realitních „podpultovek“?

Kupovali jste někdy nemovitost? Možná jste hledali nějakou „podpultovku“. Tento pojem je odedávna spojen s něčím speciálním, lepším, než je běžně k mání. V realitní oblasti tak mluvíme o nemovitostech, které nejsou k nalezení na internetu a říká se o nich, že jsou velmi výhodné. Prodáváte či pronajímáte nemovitost a také byste chtěli, aby po nich lidé toužili jako po „podpultovce“?

Když se z nemovitosti stane podpultovka, tak se dokáže prodat rychleji a lépe, myslí si řada lidí. Ale jak vlastně reálně taková podpultovka vzniká? Není to spíše mýtus, který vůbec nefunguje?

Prozradím Vám, jak to děláme u nás. Jsme otevření. Máme výhodu, že jsme moderní a technologicky velmi dobře vybavená realitní kancelář. A pro prodej či pronájem nemovitosti používáme také techniku zvanou párování nabídek a poptávek. Jak tato technika funguje? Funguje tak, že zájemcům nabízíme rovnou ty nemovitosti, které přímo odpovídají jejich představám. Chtějí byt 3+1 v lokalitě Pardubice-Polabiny s výhledem do parku? Dostanou nabídky na byty 3+1 v Polabinách s výhledem do parku. Když se z nemovitosti stane podpultovka, tak se dokáže prodat rychleji a lépe, myslí si řada lidí. Ale jak vlastně reálně taková podpultovka vzniká? Není to spíše mýtus, který vůbec nefunguje?

Jak o těchto zájemcích ale víme? Jsou to většinou naši klienti, nebo různí investoři.
Spolupracujeme s nimi dlouhodobě a známe jejich potřeby, cíle a představy o bydlení. Vždyť právě bydlení je jedním ze strategických cílů, které s klienty dlouhodobě řešíme, a naši klienti chtějí, abychom jim tu správnou nemovitost pomohli najít. Díky párování poptávek a nabídek tak dokážeme prodat řadu nemovitostí, aniž bychom je začali inzerovat. A dokážeme také uspokojit poptávku řady lidí nemovitostmi, které v inzerci nejsou.

Jak je to tedy s těmi podpultovkami? Podpultovky – tedy neuvěřitelně výhodné nemovitosti - neexistují. Zázraky se nedějí, a když, tak se jedná o výjimku potvrzující pravidlo. Podpultovka je nemovitost, která se prostě nabídne vybranému množství lidí dřív, než se dostane na inzertní servery.

Zpět na Aktuality